GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffe-/ teservis 10695021
*
nr 1069 5021
Kaffe-/ teservis
Rosenthal, ca 35 del
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:00:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/10 14:04:15
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffe- rosenthal tekopp tekoppar teservis
-
6068 Kaffeservis
3 delar, Royal Copenhagen, Musselmalet, helblond. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:41
-
5402 Kaffeservisdelar
Royal Copenhagen, Blå Blomst, 27 del
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:26
-
5297 Matservis
Rörstrand, Impero, ca 60 del
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12
-
2024 Matservisdelar
6 delar, Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. Gusta..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
20 maj kl 19:53
-
6020 Matservisdelar
Villeroy & Boch, New Wave, 8+ 4 delar. Längd: 18-3..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:48
-
6164 Muggar
12 st, Arabia, Mumin. Höjd: 8 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:06
*
Kaffe-/ teservis
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5021
Kaffe-/ teservis
Rosenthal, ca 35 del
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/10 14:04:15 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffe- rosenthal tekopp tekoppar teservis
-
6068 Kaffeservis
3 delar, Royal Copenhagen, Musselmalet, helblond. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:41 -
5402 Kaffeservisdelar
Royal Copenhagen, Blå Blomst, 27 del
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:26 -
5297 Matservis
Rörstrand, Impero, ca 60 del
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12
-
2024 Matservisdelar
6 delar, Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. Gusta..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
20 maj kl 19:53 -
6020 Matservisdelar
Villeroy & Boch, New Wave, 8+ 4 delar. Längd: 18-3..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:48 -
6164 Muggar
12 st, Arabia, Mumin. Höjd: 8 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:06